Подорож на Вікенд

ЗАПОВІДНИКИ УКРАЇНИ

З відпочинком на Азовському морі

8 - 10 травня 2021

15 осіб

увага кожному учаснику групи

3 дні

насичена програма подорожі

2700

включено все

Транспорт

комфортабельний автобус

Супроводжуючий

з великим досвідом

Гастрономія

2 обіди та 2 сніданки

Бажаєте у подорож?

Вартість включає:

  • транспортне обслуговування;
  • супровід гіда - екскурсовода;
  • проживання в готелі в номерах зі всіма уд-ми (2 ночі);
  • харчування за програмою (2 обіди та 2 сніданки);
  • вхідні квитки;
  • туристичне страхування.

Додатково:

  • авто сафарі = 150 грн.;
  • особисті витрати.

Асканія-Нова - національний біосферний заповідник на території Чаплинського району Херсонської області. Межує на заході з однойменною селищем, від якого і отримав свою назву. Від примикає до Генічеську Арабатської стрілки і Азовського моря смт. Асканія-Нова трасою відокремлює приблизно 90 км, а від оз. Сиваш - 80 км. Відвідування заповідника вважається обов'язковою частиною програми сімейного відпочинку на Азовському морі.

Географічно заповідник лежить в самій посушливій частині Причорноморської низовини і відрізняється специфічною рослинністю. Заповідна територія охоплює 33,3 тис. Га, з яких 11,05 тис. Га - недоторкана людиною незаймана типчаково-ковиловий степ. Територій з подібними умовами в Європі більше немає. З усіх рослин на ковила доводиться ¾.

У суцільному рослинному килимі мешкають в цілому 1180 видів великих і дрібних тварин. Ці краю відвідують до 270 видів птахів, 107 з яких влаштовують гнізда і виводять пташенят. З 478 видів, що представляють вищу флору, 13 включені в «Червону книгу України». На курортах пропонуються екскурсії в заповідник Асан-Нова. Але якщо ви хочете подивитися на тварин з близької відстані, краще відвідайте, де завжди раді відвідувачам. Адже в заповіднику до диким тваринам наближатися не рекомендується. А на фермі вам навіть запропонують погодувати птахів.

Маршрут подорожі

День 1
Василівський замок

Перший заповідник на нашому шляху. Екскурсія в "Садибу Попова" або "Василівський замок" - так його називають в народі. Це, мабуть, єдине збережене в краї замкове сооруженіе.

День 2
Асканія-Нова

Вирушаємо в заповідник Асканія-Нова, який є 1 з 7 природних чудес України.
Асканія Нова - це найбільший біосферний заповідник України, створений в безводних неоране степах, в якому мешкає понад 1200 видів тварин.

День 3
Маленька подорож і додому

Переїзд в заповідник "Кам'яна могила".
Екскурсія по заповіднику. Заповідник «Кам'яна Могила» - це дивовижне природне утворення є геологічним феноменом. На його плитах первісні народи залишили тисячі наскальних малюнків, які можна поставити в один ряд зі світовими шедеврами первісного мистецтва.

Залишилися питання?

Ми зв'яжемось з вами і на все відповімо

ЗАПОВІДНИКИ УКРАЇНИ

Перший заповідник на нашому шляху. Екскурсія в "Садибу Попова" або "Василівський замок" - так його називають в народі. Це, мабуть, єдине збережене в краї замкове сооруженіе.На околиці райцентру Василівка зметнулися до хмар кріпосні зубчасті стіни і середньовічні вежі, увінчані куполами і шпилями.
6:30 - виїзд з м Дніпро. Шляхова екскурсія по маршруту м. Дніпро - м. Запоріжжя - м. Василівка
09:30 - прибуття в м. Василівка.
9:30 - 11:00 екскурсія в заповідник "Василівський замок"
11:00 - обід в кафе.

Переїзд на Арабатську стрілку.
Поселення в готель "Лелека".
Поїздка на гаряче джерело - унікальне місце на Арабатській стрілці. Гарячі ключі б'ють з глибини більше 1,5 тис. Метрів. Температура на виході - майже 70 градусів. У термальній воді - калій, магній, йод, бром. Ці елементи виводять шлаки, підсилюють кровотік, прискорюють обмінні процеси, загоюють рани.
Повернення в готель, відпочинок на морі.

Сніданок.
Вирушаємо в заповідник Асканія-Нова, який є 1 з 7 природних чудес України.
Асканія Нова - це найбільший біосферний заповідник України, створений в безводних неоране степах, в якому мешкає понад 1200 видів тварин. Тут можна зустріти зебр, яків і верблюди, кінь Пржевальського та гірських козлів, побачити пролітає орла і барвистих папуг. Таких місць залишилося дуже мало, як в Україні, так і в Європі.
9:00 Виїзд на екскурсію в заповідник Асканія-Нова.
Екскурсія до біосферного заповідника імені Фальц -Фейна: відвідування зоопарку і дендропарку.
Участь в авто -фото- сафарі за бажанням (за додаткову плату)
15:00 - Обід.
Повернення в готель, відпочинок на морі.

Сніданок.
12:00 - Здача номерів.
13.00 - Переїзд в заповідник "Кам'яна могила".
15:00 - Екскурсія по заповіднику. Заповідник «Кам'яна Могила» - це дивовижне природне утворення є геологічним феноменом. На його плитах первісні народи залишили тисячі наскальних малюнків, які можна поставити в один ряд зі світовими шедеврами первісного мистецтва.
Заповідник оповитий містикою і таємницями. Величезна кількість неймовірних історій і легенд, пов'язаних з цим місцем викликає до нього непідробний інтерес.
17:00 - виїзд в м. Дніпро
21:00 - прибуття додому