Подорож на Вікенд

Буцький каньйон

Cправжнє диво природи

22 - 23 травня 2021

15 осіб

увага кожному учаснику групи

2 дні

насичена програма подорожі

1950

включено все

Транспорт

комфортабельний автобус

Супроводжуючий

з великим досвідом

Гастрономія

2 обіди, 1 вечеря, 1 сніданок

Бажаєте у подорож?

Вартість включає:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту екскурсії;
  • супровід екскурсовода;
  • проживання в готелі в номерах зі зручностями;
  • харчування по програмі (2 обіди, 1 вечеря, 1 сніданок);
  • вхідні квитки;
  • туристичне страхування.

Додатково:

  • особисті витрати.

Мальовничий гранітний каньйон на річці Гірський Тікич що зветься Буцький каньйон, входить до сотні найкрасивіших місць України.
Розташований на 800 метрів нижче греблі колишній буцької ГЕС, являє собою оригінальний скелястий берег з виступами сірого граніту висотою близько 30 метрів довжина каньйони біля 2,5 км, ширина 80 метрів.

1975 року цей об'єкт державна комплексна пам'ятка природи місцевого значення.
Вік скель сягає понад два мільярди років, а окремих порід понад 3.2 млрд що є одним з найдавніших в світі.
Тут знаходяться десятки антропо та зооморфніх скель.
Так званий український "Стоунхендж".

Перед входом в Буцький каньйон води Гірського Тікачу, стрімко скорочується з брили граніту, тим самим створюючи гучній водоспад Вир біля якого в 19 сторіччі побудували великий водяний млин.

Буцький каньйон рай для туристів!
Сюди приїжджають з палатками і тут можна плавати на човні та займатися скелелазінням.

Маршрут подорожі

День 1
Знайомство з містом Біла Церква

Знайомство з містом Біла Церква.
Прибуття в Білу Церкву

День 2
Парки Черкащини

Переїзд в село Буки, де розташований мальовничий ландшафтний парк. Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку....

Залишилися питання?

Ми зв'яжемось з вами і на все відповімо

Буцький каньйон

Буцький каньйон - неймовірна краса і захоплююче велич гранітних скель. Знайомство з містом Біла Церква.
Прибуття в Білу Церкву - 07.36
Переїзд в Черкаську обл. Буцький каньйон - каньйон на річці Гірський Тікич. Заснований в протерозойских гранітах, вік яких оцінюється в 2 мільярди років. Своїм виглядом нагадує скандинавський фьорд. Його ще називають «Маленької Швейцарією». Тут розташовані залишки ймовірно рукотворної споруди з величезних брил граніту, дуже схожі на всесвітньо відомий Стоунхендж.
Обід.
Повернення в м. Біла Церква.
Оглядова екскурсія сакральними місцями Білої Церкви. Храм св. Георгія Побідоносця, костел Іоанна Хрестителя, кафедральний Преображенський собор, Миколаївська церква є справжніми символами Білої Церкви. Їхні стіни були свідками бурхливих історичних подій, меценатами-будівельниками були такі видатні історичні постаті, як Іван Мазепа і династія Браницьких. У костелі ви зможете насолодитися не тільки внутрішнім оздобленням храму, а й неперевершеною акустикою. Храм Георгія Побідоносця побудований на Замковій горі, пуповині Білої Церкви, біля залишків церкви ХІІ століттях.
Вечеря. Поселення в готель «Династія»

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд в село Буки, де розташований мальовничий ландшафтний парк. Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку. Тут можна побачити Поляну казок з дуже красивими казковими фігурами і міні-зоопарк, де живуть лев, ведмеді, олені, вовченята, страус і інші тварини. Храмовий комплекс включає в себе церква Св. Євгенія і дзвіницю Св. Данила.
Обід.
Повернення в м. Біла Церква . Відвідування парку «ОЛЕКСАНДРІЯ» - державний дендрологічний парк Національної академії наук України, розташований на північно-західній околиці міста Біла Церква, на висоті 80 - 106 м над рівнем моря. Це найбільший (400 га) архітектурно оформлений ландшафтний парк в Україні. Парк займає 400,67 гектарів на березі річки Рось. Загальна довжина алей і доріжок становить понад 20 км. Парк є зразком пейзажної паркової композиції, основу якої складають рослини, архітектурні споруди, скульптури, водна гладь річки Рось та ставків.
Вечеря. Вільний час
Від'їзд в м. Дніпро