Екскурсія Кам’янське

Екскурсія Кам’янське

Кам'янське
Днів: 1
Початок туру: м. Дніпро
Автобус
Для груп & Для школярів
Професійний гід
Транспортне обслуговування
Cтрахування
₴ 130.00
за особу

Вартість туру розрахована при групі - 17 туристів - 220 грн.
Вартість туру розрахована при групі - 50 туристів - 130 грн.

За запитом робимо розрахунок туру на будь-яку кількість туристів - натисніть замовити і заповніть форму

09:00 — виїзд з м. Дніпро
10:00 — приїзд в м. Кам’янське (Дніпродзержинськ)
10:00 -11:00 — екскурсія в Дніпродзержинський історичний музей.
Музей відкритий в 1931 р (тоді в м Кам’янське) як Музей революції. З 1959 р — сучасна назва. Протягом 1976-1985 рр. побудовано нове приміщення і створено експозицію музею. У фондах музею зберігається понад 80 тис. Музейних предметів з історії міста Дніпродзержинська з ХVII ст. до сучасності, серед яких: археологічні знахідки, побутові речі, знаряддя праці, одяг жителів міста, художні твори. Експозиція розміщена на двох поверхах (2441 кв.м): історія с. Каменського з ХVIII ст. до 1917 р .; життя міста в 1917-2000 рр.

11:00 -12:00 — оглядова екскурсія по м. Кам’янське (Дніпродзержинську): пам’ятник радянським воїнам-визволителям, пам’ятник Л. І. Брежнєву, пам’ятник -літак, завод ДМК, пам’ятник «Прометей», Соборна площа, пам’ятник «Голгофа» , православний собор Святого Миколи, пам’ятник «Матері», театр ім.Лесі Українки, костел Святого Миколая.
Пам’ятник Прометей.

Символ міста Кам’янське — фігура звільненого Прометея, який дарує людям вогонь — символ знань, праці і впевненості в майбутньому. Монумент Розкутий Прометей знаходиться недалеко від прохідної металургійного комбінату. У його високо піднятою лівій руці — факел, права стискає обривок порваних ланцюгів, біля ніг — мертва хижий птах в царській короні.
Соборна площа і Миколаївський Собор.Церковь святителя Миколи побудована в 1894 році за проектом Катеринославського архітектора Л. А. Бродницького на кошти робітників і службовців за участю Дніпровського металургійного заводу. Внутрішнє оздоблення, мармуровий іконостас, мозаїчна підлога, створювали благоліпність собору. На будівництво церкви було витрачено близько 190 тисяч рублів золотом. Православна церква святителя Миколая, що будується за рахунок робітників і заводу, стала іменуватися «заводський», а по грандіозності і пишності — Свято-Миколаївським собором.

Костел Св. Миколая Римо-католицька громада Кам’янської парафії зобов’язана своїм виникненням будівництву в селі Кам’янське Дніпровського заводу. Католики тут на 90 або більше відсотків складалися з осіб польської національності. В середині 1890-х років в Кам’янському проживало вже 1500 польських сімей. І директор заводу Ігнаціо Ясюкович, сам римо-католик, взяв на себе ініціативу споруди в селі Кам’янське католицького храму.

Пам’ятник Л.І. Брежнєву Брежнєв Леонід Ілліч — народився в селі Кам’янське (Дніпродзержинськ), генеральний секретар ЦК КПРС, керував країною з 1964 по 1982 роки, навчався в Дніпродзержинському металургійному інституті.
Дніпровський металургійний комбінат Публічне акціонерне товариство «Дніпровський металургійний комбінат» — одне з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, що налічує 120-річну історію видатних досягнень. ПАТ «ДМКД» входить до числа шести провідних металургійних комбінатів країни за обсягами виробництва і реалізації металопродукції.

Пам’ятник воїнам-визволителям, або як його називають — Стелла, розташувався навпроти залізничного та автовокзалів, на Жовтневій площі. У народі це місце ще називають «перехрестям семи доріг» (рядок з відомої пісні А.Макаревич). Тим, хто приїжджає в Дніпродзержинськ на поїзді, а потім їде в місто по вулиці Леніна, величний вигляд 25-метрового пам’ятника білого кольору з монолітного залізобетону відкривається справа.

12:00 — 13:00 екскурсія в дитячий екологічний центр. Для розвитку обдарованості молоді та підлітків, виховання здатності до самореалізації у творчій діяльності, популяризації серед учнів різних напрямків дитячої творчості в Дніпродзержинську створено дитячий екологічний центр. 13.00 — виїзд в м Дніпро
14:00 — прибуття в м. Дніпро

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсії за програмою;
- страхування.

За додаткову плату:

- вхідні квитки за програмою;
- особисті витрати.

НОВИЙ РІК У КАРПАТАХ (Ворохта- Буковель)
від 5000 ₴
ДЕГУСТАЦІЙНО-ТЕРМАЛЬНИЙ ТУР “ФЕЄРІЯ НОВОРІЧНОГО ЗАКАРПАТТЯ”
від 3795 ₴
12 РІЗДВЯНИХ ІСТОРІЙ: ЛЬВІВ, КАРПАТИ І НЕ ЛИШЕ
від 2795 ₴
СВЯТИЙ ВЕЧІР І РІЗДВО В ГУЦУЛЬСЬКИХ КАРПАТАХ
від 3345 ₴
Новорічні Волинь, Поділля та Буковина за 6 днів
від 5295 ₴
Не проґавте! НОВОРІЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ ЗА 6 ДНІВ
від 5195 ₴
10 родзинок ЗАКАРПАТТЯ
від 1295 ₴
Гуцульський Великдень
від 1650 ₴
Закарпатський Великдень
від 1545 ₴
Кам'янець-Подільський, Чернівці + Бакота
від 1595 ₴

Мені потрібна консультація

Екскурсія Кам’янське