Екскурсія Садиби Харківщини

Екскурсія Садиби Харківщини

Харків
Днів: 1
Початок туру: м. Дніпро
Автобус
Для груп & Для школярів
Професійний гід
Транспортне обслуговування
Cтрахування
₴ 480.00
за особу

Вартість туру розрахована при групі - 17 туристів - 650 грн.
Вартість туру розрахована при групі - 50 туристів - 480 грн.

За запитом робимо розрахунок туру на будь-яку кількість туристів - натисніть замовити і заповніть форму

6:00 — виїзд з м Дніпро.
Шляхова екскурсія гіда — екскурсовода по Дніпропетровській та Харківській областях.
Екскурсія в Старому Мерчику.
Довгий час садиба в Старому Мерчику належала українським магнатам Шидловским. Представники цієї родини, однієї з найбагатших на Слобожанщині XVII-XVIII ст., Займали різні адміністративні посади в управлінні Харківським полком, губернією і намісництвом. Значні кошти вони витрачали на благоустрій своїх садиб.
Цінителям духовної історії та культури, безсумнівно, припаде до душі відвідування церкви Всіх Святих в Мерчику поблизу Харкова. Перший фундамент дерев’яного храму був закладений в 1680 році. У 1778 році на його місці була побудована кам’яна церква на кошти графа Шидловського. У церкві містилася ікона Чудотворної Охтирської Божої Матері.
За існуючою легендою, сліпа дівчинка, молячись перед цією іконою, чудесним чином прозріла. Після революції вона була втрачена, тому написали нову ікону. Храм був закритий до 1994 року. Зараз він знову відкрив свої двері.

Екскурсія по Шарівського палацово-паркового ансамблю.
Територія старовинного замку оточена таємницями і легендами. Будівництво Шарівській садиби на березі річки Мерчик почалося на початку XIX століття. Поміщик Павло Ольховський велів звести палац і заклав на схилі двокілометровій балки великий парк. В ко нце XIX століття власником замку став цукрозаводчик Леопольд Кеніг.

Екскурсія по садибі в Наталіївці.
Історія «Перлини Слобідської України» (як її ще називають) починається з кінця 19 століття. Саме тоді син селянина, Іван Харитоненко, побудував на березі річки садибу, яку назвав на честь своєї дочки — Наталівка. Цінність цього архітектурного пам’ятника в тому, що це не просто одна будівля, а цілий архітектурний комплекс, до основи якого доклали руку такі відомі архітектори, скульптори і художники, як А. В. Шусев, А. І. Савінов, С. Т. Коненков . На той час, це були одні з кращих майстрів своєї справи.
14:00 — Обід в кафе

Екскурсія по Краснокутському дендропарку.
Краснокутський Дендропарк по праву вважається одним з кращих природних заповідників такого роду на території України. Заснований він був на місці Петропавлівського монастиря. Чоловічий монастир, побудований незабаром після заснування Червоного Кута, проіснував майже 100 років, після чого по накази Катерини II був закритий. Землі перейшли у володіння Назару Олександровичу Каразіну.

Екскурсія «Співочі тераси»
У 10 кілометрах від Натальївську парку, біля села Городнє знаходиться місце, яке обов’язково підніме вам настрій. Створюється враження, що тут співає абсолютно все — навіть каміння. Співаючі тераси з’явилися в 19 столітті і були засновані Павлом Харитоненко, який хотів виростити тут рідкісні та екзотичні рослини. Але недолік сонячного тепла, бідна живильними речовинами грунт і інші негативні чинники були перешкодою. І тоді поміщику прийшла в голову ідея. На кам’яній кладці були побудовані 6 терас в формі дуги. Таке розташування забезпечувало постійне потрапляння сонячних променів на рослини. Камінь так само акумулював тепло і це все забезпечувало плодові дерева необхідної тепловою енергією, необхідною для їх росту. Своєрідний амфітеатр дозволяє чути навіть шепіт на відстані до 60 метрів. А в вітряну погоду, починають співати навіть стіни. За однією з легенд в Наталіївці відпочивав і давав концерт знаменитий російський бас Федір Шаляпін.
18:00 — виїзд в м. Дніпро
22:00 — прибуття в м. Дніпро

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;
- супровід гіда-екскурсовода;
- страхування.

За додаткову плату:

- обід;
- вхідні квитки;
- особисті витрати.

НОВИЙ РІК У КАРПАТАХ (Ворохта- Буковель)
від 5000 ₴
ДЕГУСТАЦІЙНО-ТЕРМАЛЬНИЙ ТУР “ФЕЄРІЯ НОВОРІЧНОГО ЗАКАРПАТТЯ”
від 3795 ₴
12 РІЗДВЯНИХ ІСТОРІЙ: ЛЬВІВ, КАРПАТИ І НЕ ЛИШЕ
від 2795 ₴
СВЯТИЙ ВЕЧІР І РІЗДВО В ГУЦУЛЬСЬКИХ КАРПАТАХ
від 3345 ₴
Новорічні Волинь, Поділля та Буковина за 6 днів
від 5295 ₴
Не проґавте! НОВОРІЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ ЗА 6 ДНІВ
від 5195 ₴
10 родзинок ЗАКАРПАТТЯ
від 1295 ₴
Гуцульський Великдень
від 1650 ₴
Закарпатський Великдень
від 1545 ₴
Кам'янець-Подільський, Чернівці + Бакота
від 1595 ₴

Мені потрібна консультація

Екскурсія Садиби Харківщини