Екскурсія Решетіловка — Міргород — Полтава

Екскурсія Решетіловка — Міргород — Полтава

Миргород, Полтава, Решетилівка
Днів: 2
Початок туру: м. Дніпро
Автобус
Для груп & Для школярів
Професійний гід
Транспортне обслуговування
Проживання в готелі
Cтрахування
Їжа та напої
₴ 2,400.00
за особу

Вартість туру розрахована при групі - 17 туристів - 2400 грн.

За запитом робимо розрахунок туру на будь-яку кількість туристів - натисніть замовити і заповніть форму

Виїзд з м.Дніпро.
Прибуття в с.Рудка.
Екскурсія на Кінний двір «Лелеки». Катання верхи на конях.
Обід в ресторані «Лелеки».
Кінний двір «Лелеки» — база відпочинку, розташована в 70 км від Дніпра на мальовничих просторах Приорілля в селі Рудка Царичанського району. На території кінного двору «Лелеки» знаходиться комплекс для відпочинку з добре обладнаними кімнатами і кафе, наявний зал для банкетів з каміном, відкриті альтанки, в т.ч. На озері. Але в першу чергу кінний двір «Лелеки» — це коні. У стайні міститься більше 30 коней. Серед них, наприклад, абсолютний чемпіон України з кюрінгамі Авіаносець, віце-чемпіон України Оренбург, є багато молодих перспективних коней. Досвідчені інструктори не тільки покажуть стайню, а й можуть надати уроки верхової їзди. Для маленьких відвідувачів добре пристосовані поні. Спілкування з кіньми може принести не лише задоволення, а й чималу користь — ні для кого не секрет, що верхова їзда оздоровлює організм, позитивно впливає на загальний тонус і навіть дає лікувальний ефект.
Переїзд в м.Решетилівка.
Екскурсія в Решетилівську майстерню художніх промислів «Соломія» з проведенням майстер-класу
Городок Решетилівка на Полтавщині — справжнє джерело українського народного мистецтва. Решетилівські майстри ткацтва, килимарства і вишивки відомі по всій Україні з кінця XIX століття. Наявність власної породи тонкорунних овець і якісної шерсті, унікальні техніки ручної вишивки, ткацтва, а також народний досвід зумовлювали стрімкий розвиток народної творчості в Решетилівці.
Тут здавна розвивалися різні промисли, торгівля, проводилися ярмарки. Майстри продавали ткані вироби, вишиванки і килими.
Килимарство як художнє ремесло стало популярним ще за часів Київської Русі. Зараз же воно досить рідко зустрічається і розвивається лише в історичних центрах килимарства в Україні. До них відноситься і Решетилівка. Довгий час народні мистецтва існували тут у формі домашніх занять. Однак в 1905 році в Решетилівці створили ткацьку майстерню, яка згодом перетворилася в артіль. Для професійної підготовки юних майстрів в 1937 році в Решетилівці відкрили художнє училище, яке існує і до цього дня. У 1960 році артіль механізували і відкрили Решетилівську фабрику імені Клари Цеткін. У цехах виготовляли гобелени на замовлення, килими з рослинним і геометричним орнаментом, покривала, доріжки і багато іншого.
Знамениту фабрику закрили в 2005 році. Зібравши деяких килимарницею, підприємець Сергій Колінченко створив Решетилівську майстерню художніх промислів «Соломія». Зараз в майстерні 11 працівників, які виконують різні художні твори не тільки українських замовників, а й на експорт. У майстерні є окремі цехи ручної та машинної вишивки, ткацтва. Нещодавно додали ще комп’ютерний цех вишивки: тепер машини самі відтворюють на тканині узори відповідно шаблоном.
Переїзд в м Миргород.
Поселення в готель «Миргород»
Вільний час.
Вечеря.

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;
- супровід гіда-екскурсовода;
- проживання;
- харчування по програмі;
- страхування.

За додаткову плату:

- вхідні квитки в музеї та кінний двір "Лелеки";
- особисті витрати.

НОВИЙ РІК У КАРПАТАХ (Ворохта- Буковель)
від 5000 ₴
ДЕГУСТАЦІЙНО-ТЕРМАЛЬНИЙ ТУР “ФЕЄРІЯ НОВОРІЧНОГО ЗАКАРПАТТЯ”
від 3795 ₴
12 РІЗДВЯНИХ ІСТОРІЙ: ЛЬВІВ, КАРПАТИ І НЕ ЛИШЕ
від 2795 ₴
СВЯТИЙ ВЕЧІР І РІЗДВО В ГУЦУЛЬСЬКИХ КАРПАТАХ
від 3345 ₴
Новорічні Волинь, Поділля та Буковина за 6 днів
від 5295 ₴
Не проґавте! НОВОРІЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ ЗА 6 ДНІВ
від 5195 ₴
10 родзинок ЗАКАРПАТТЯ
від 1295 ₴
Гуцульський Великдень
від 1650 ₴
Закарпатський Великдень
від 1545 ₴
Кам'янець-Подільський, Чернівці + Бакота
від 1595 ₴

Мені потрібна консультація

Екскурсія Решетіловка — Міргород — Полтава