Екскурсія Кропивницький

Екскурсія Кропивницький

Кропивницький
Днів: 1
Початок туру: м. Дніпро
Автобус
Для груп & Для школярів
Професійний гід
Транспортне обслуговування
Cтрахування
₴ 390.00
за особу

Вартість туру розрахована при групі - 17 туристів - 610 грн.
Вартість туру розрахована при групі - 50 туристів - 390 грн.

За запитом робимо розрахунок туру на будь-яку кількість туристів - натисніть замовити і заповніть форму

6:00 — Виїзд з м.Дніпро.
Шляхова екскурсія по Дніпропетровській та Кіровоградській областях.
11:00 — Прибуття в м Кропивницький.
11:00 — 13:00 оглядова екскурсія по місту Кропивницький.
На півдні центру України, в мальовничих берегах чистого, як сльоза, Інгулу, варто мальовниче місто Кропивницький. Датою заснування міста вважається 1754 рік, коли на цьому місці російськими військами був поставлений Форт Святої Єлисавети. А ще до заснування фортеці запорізькі козаки влаштовували тут свої «зимівлі». Спочатку місто називалося Єлисаветград (назва, як зрозуміло пішло від форту), в 1939 році місто отримало ім’я Кіровоград.
14 липня 2016 року Верховною Радою України було прийнято рішення про перейменування Кіровограда в Кропивницький в честь українського театрального діяча Марка Лукича Кропивницького.
Ця земля подарувала нам таких видатних особистостей як Іван Карпенко-Карий і Марко Кропивницький, великий Тарковський і Ярослав Івашкевич. З наших сучасників можна відзначити композитора Ігоря Крутого і футболіста Андрія П’ятого. У різні часи в Кіровограді бували Суворов, Кутузов, Пушкін і Міцкевич.
13:00 — 13:45 — Обід
14:00 — 15: 00 — Екскурсія в кіровоградський краєзнавчий музей.
Кіровоградський краєзнавчий музей — один з найстаріших в Україні. Він розташувався в шикарному особняку в центрі міста, побудованому в стилі модерн з бароковими елементами. Будинок колись належав купцю Барському, зараз це пам’ятник архітектури.
Або екскурсія в кіровоградський обласний художній музей. Музей розташувався в старовинному будинку купця Шполянського, побудованому в стилі модерн, з багатою обробкою. Раніше тут розташовувався торговий дім і готель «Пасаж». У залах музею зберігаються картини, отримані з Ермітажу, Третьяковської галереї та інших відомих фондів, а також роботи кіровоградських художників.
Або екскурсія в музей І. К. Карпенка-Карого. Кіровоградський міський літературно-меморіальний музей І. К. Карпенка -карів відкритий 24 вересня 1995 по нагоди 150-річного ювілею відомого українського драматурга, корифея українського професійного театру Карпенко-Карого (Тобілевича). Музей розміщений в меморіальному будинку, де письменник жив з 1872 по 1883 Садиба Тобілевичів пам’ятає імена відомих діячів культури 2-й пол. XIX ст. — Миколи Лисенка, Марка Кропивницького, Миколи Садовського, Панаса Саксаганського, Миколи Аркаса, Марії Заньковецької, Михайла Старицького, Петра Ніщинського.
Або екскурсія в музей М. Кропивницького. Музей був відкритий в обласному центрі 2 жовтня 1982 року в будинку, де майже двадцять років життя провів Марко Лукич Кропивницький — корифей українського театру, знаменитий драматург і актор. Тут він написав класичні вже в українській літературі п’єси, тут же на початку 1880-х років формував прославлену українську театральну трупу. Експозиція музею складається з декількох розділів, які розповідають про сім’ю драматурга й актора, про його дитинство і навчання в гімназії та університеті, про його шляху в мистецтві, як засновника першого професійного українського театру — Театру корифеїв. Пам’ятник Кропивницькому встановлений в Кіровограді — біля Театру корифеїв.
15:00 — 17:00 — екскурсія в дендропарк.
Дендропарк — казковий куточок в центрі України. Сюди приїжджають тисячі гостей, щоб насолодитися неймовірною красою сортових голландських тюльпанів і поринути у захоплюючу подорож у світ розваг. «Український Діснейленд» — таку назву міцно закріпилося за парком в народі завдяки різноманітності атракціонів і широкого спектру послуг в сфері розваг.
17:00 — виїзд в м.Дніпро
22:00 — прибуття в м.Дніпро

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;
- супровід гіда-екскурсовода;
- оглядова екскурсія по м. Кропивницький;
- страхування.

За додаткову плату:

- обід;
- вхідні квитки в музей (музей на вибір);
- особисті витрати.

НОВИЙ РІК У КАРПАТАХ (Ворохта- Буковель)
від 5000 ₴
ДЕГУСТАЦІЙНО-ТЕРМАЛЬНИЙ ТУР “ФЕЄРІЯ НОВОРІЧНОГО ЗАКАРПАТТЯ”
від 3795 ₴
12 РІЗДВЯНИХ ІСТОРІЙ: ЛЬВІВ, КАРПАТИ І НЕ ЛИШЕ
від 2795 ₴
СВЯТИЙ ВЕЧІР І РІЗДВО В ГУЦУЛЬСЬКИХ КАРПАТАХ
від 3345 ₴
Новорічні Волинь, Поділля та Буковина за 6 днів
від 5295 ₴
Не проґавте! НОВОРІЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ ЗА 6 ДНІВ
від 5195 ₴
10 родзинок ЗАКАРПАТТЯ
від 1295 ₴
Гуцульський Великдень
від 1650 ₴
Закарпатський Великдень
від 1545 ₴
Кам'янець-Подільський, Чернівці + Бакота
від 1595 ₴

Мені потрібна консультація

Екскурсія Кропивницький