Екскурсія Київ

Екскурсія Київ

Київ
Днів: 1
Початок туру: м. Дніпро
Автобус + Поїзд
Для груп & Для школярів
Професійний гід
Транспортне обслуговування
Cтрахування
Їжа та напої
₴ 450.00
за особу

Вартість туру розрахована при групі - 17 туристів - 450 грн.
Вартість туру розрахована при групі - 11 туристів - 490 грн.

За запитом робимо розрахунок туру на будь-яку кількість туристів - натисніть замовити і заповніть форму

Прибуття в м.Київ.
Оглядова автобусна екскурсія по м.Києву.
Екскурсія в «Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник» — найбільший музейний комплекс України, що діє на території Києво-Печерської лаври.
Найвідоміший монастир Східної Європи, найбільша святиня християнства, перша чернеча обитель Русі — все це Києво-Печерська лавра. Пам’ятник світового значення охороняється ЮНЕСКО. Для православного світу ця святиня стоїть на третьому місці — після Єрусалиму і святої гори Афон. Монастир заснований у 1051 р святими Антонієм і Феодосієм, які обрали шлях молитовного усамітнення в печерах. Звідси бере початок вся чернече життя на Русі. У наступні століття були прориті сотні підземних ходів, завдяки чому монастир став іменуватися «печерним» ( «печерським»).
Екскурсія в Національний музей історії України у Другій світовій війні.
Один з найбільш великих музеїв України (понад 300 тисяч експонатів) музей найбільше асоціюється з 102-метровим пам’ятником Батьківщині -матері, який став однією з найбільш впізнаваних видів Києва. За роки існування музею в ньому побувало понад 21 мільйона відвідувачів. Меморіальний комплекс (з моменту відкриття і до липня 2015 року — Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років у Києві) являє собою меморіальний комплекс, розташований на схилах правого берега Дніпра на околиці Печерська, одного з історичних районів міста.
обід
Екскурсія до Національного заповідника «Софія Київська»
Державний архітектурно-історичний заповідник Софія Київська — «Софійський музей» знаходиться в центрі Києва. На території заповідника, площа якого становить 5 гектарів, розташований чудової краси пам’ятник вітчизняного зодчества XI-XVIII століть. Найціннішою спорудою заповідника є Софійський собор — всесвітній пам’ятник архітектури і монументального живопису XI століття. Він велично підноситься в центрі ансамблю. Давньоруська держава досягла вершини своєї могутності у часи правління князя Володимира Святославича (978-1015 рр) і його сина Ярослава Мудрого (1019 — 1054 рр.)
Екскурсія в музей «Золоті Ворота».
Це один з небагатьох пам’яток оборонного зодчества Київської Русі періоду правління Ярослава Мудрого (978 — 1054 роки), який відомий не тільки в Києві, а й за його межами. Свою назву київські Золоті Ворота отримали від Золотих воріт Константинополя, що виконували аналогічні функції.
Екскурсія в Національний науково -пріродоведческій музей Національної академії наук України -один з найбільших науково-природничих музеїв світу.
Музей розташований в центрі Києва у старовинному будинку з оригінальною архітектурою в стилі неокласицизму. Музейний комплекс ННПМ створений за класичним принципам музеєзнавства. Музей має 24 залу загальною 8000 кв. метрів. У ньому зібрано понад 30 тис. Експонатів, що розповідають про виникнення, будову та еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ, їх минуле і сьогодення, про історію матеріальної культури племен і народів, заселяли територію України.
Екскурсія в водно-інформаційний центр (музей Води).
Музей Води — один з новітніх і найпопулярніших музеїв Києва, який знаходиться в самому центрі столиці України, в будівлі першої міської водонапірної вежі, побудованої в 1872 — 1876 р Вежа ця сама по собі є пам’яткою — пам’ятником архітектури дев’ятнадцятого століття. У Музеї Води захоплююча експозиція, створена в цікавій манері вона повідомляє про воду буквально все. У залах музею діють кілька моделей, які демонструють всеосяжну сутність води: Вода на поверхні, Вода під землею тощо. Створено умови для подорожі по континентах, під час яких можна побачити як тануть льодовики, йде дощ, водоспад, виверження гейзера.
Екскурсія в музей популярної науки і техніки Експеріментаніум.
Єдиний в Україні музей популярної науки і техніки Експеріментаніум. Побувати в ролі дослідника і спробувати заново відкрити закони гравітації, розгадати оптичний обман і влаштувати реактив-шоу у цій хімічної лабораторії в першому українському Експеріментаніуме!
Екскурсія в дитячий місто Професій «Кідланд».
Саме в дитинстві, коли так хочеться вирости, дорослий світ сприймається, як найбажаніша казка. Адже там можна самостійно планувати своє життя, займатися улюбленими і цікавими справами. Кідланд створили, щоб дати можливість дітям відчути себе дорослими, грати і веселитися, паралельно отримуючи знання і навички, які знадобляться їм у реальному житті. Дитячий парк професій «Кідланд» — це справжня країна для дітей, зі своїми законами і правилами, власною економікою і грошовою одиницею. У Кідланд діти — головні. Дорослі можуть потрапити в проект тільки в супроводі дитини.
Екскурсія в Національний музей народної архітектури та побуту України — музей на природі, архітектурно-ландшафтний комплекс усіх історико-етнографічних регіонів України. Розташований на південній околиці Києва, у Голосіївському районі, поблизу селища Пирогів.
музей Пирігово — відноситься до категорії: «Музей під відкритим небом», і розташований на околиці міста Київ. Офіційна назва музею Національний музей народної архітектури та побуту України, але в народі прижилося більш просте і образну назву — «Музей Пирогово», пов’язане з назвою села, яке існувало в цій місцевості з сімнадцятого століття. Територія Пирогово являє собою горбисту місцевість площею 150 гектарів, на якій розташовано більше 300 експонатів, зібраних по всій території країни. Музей Пирогово дасть Вам можливість прогулятися тихими вуличками унікального українського села, в якому представлені архітектурні форми і побут усіх куточків України.
Вільний час.
Відправлення з Києва до Дніпра.

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;
- супровід гіда-екскурсовода;
- харчування по програмі
- страхування.

За додаткову плату:

- квітки з/д;
- вхідні квитки в музеї;
- особисті витрати.

НОВИЙ РІК У КАРПАТАХ (Ворохта- Буковель)
від 5000 ₴
ДЕГУСТАЦІЙНО-ТЕРМАЛЬНИЙ ТУР “ФЕЄРІЯ НОВОРІЧНОГО ЗАКАРПАТТЯ”
від 3795 ₴
12 РІЗДВЯНИХ ІСТОРІЙ: ЛЬВІВ, КАРПАТИ І НЕ ЛИШЕ
від 2795 ₴
СВЯТИЙ ВЕЧІР І РІЗДВО В ГУЦУЛЬСЬКИХ КАРПАТАХ
від 3345 ₴
Новорічні Волинь, Поділля та Буковина за 6 днів
від 5295 ₴
Не проґавте! НОВОРІЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ ЗА 6 ДНІВ
від 5195 ₴
10 родзинок ЗАКАРПАТТЯ
від 1295 ₴
Гуцульський Великдень
від 1650 ₴
Закарпатський Великдень
від 1545 ₴
Кам'янець-Подільський, Чернівці + Бакота
від 1595 ₴

Мені потрібна консультація

Екскурсія Київ