Екскурсія Полтава — Диканька — Опішня

Екскурсія Полтава — Диканька — Опішня

Полтава
Днів: 1
Початок туру: м. Дніпро
Автобус
Для груп & Для школярів
Професійний гід
Транспортне обслуговування
Cтрахування
₴ 390.00
за особу

Вартість туру розрахована при групі - 17 туристів - 600 грн.
Вартість туру розрахована при групі - 50 туристів - 390 грн.

За запитом робимо розрахунок туру на будь-яку кількість туристів - натисніть замовити і заповніть форму

7:00 — виїзд з м. Дніпро в м.Полтава. Шляхова екскурсія по Дніпропетровській та Полтавській областях.
10:30 -пріезд в м. Полтаву. Обзорная екскурсія по м. Полтава, під час якої, ви побачите Круглу площу з монументом Слави, будинок губернського земства, в якому зараз розташований Краєзнавчий музей. Ви відвідаєте Соборну площу, де знаходиться музей — садиба Котляревського І.П., колонада «Біла альтанка», пам’ятник «Полтавській галушці», Свято-Успенський собор, вежа Подільського бастіону Полтавської фортеці. З Іванової гори відкривається прекрасний вид на Хрестовоздвиженський монастир і річку Ворсклу.

Під час екскурсії по Полтаві ви можете відвідати один з музеїв. Відвідування музеїв на вибір: музей «Поле Полтавської битви», музей-садиба І.П.Котляревського, літературно -меморіальний музей В.Г.Короленка, краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, музей дальньої і стратегічної авіації, музей Авіації і Космонавтики, садиба — музей Панаса Мирного.

13:00 — 13:30 — обід в кафе
14:00 — прибуття в смт Діканька.В’їзд в Диканьку прикрашає Тріумфальна арка. У 1820 році арку побудував архітектор Луїджі Руска на честь приїзду царя Олександра І. Арка побудована в класичному стилі за прикладом знаменитої Тріумфальної в Паріже.Ніколаевская церква була побудована за проектом російського архітектора Львова в 1974р. У підвалі Миколаївської церкви знаходиться родоваяусипальніца з оригінальними саркофагами. Там спочивають кілька поколінь Кочубеїв.
Старожилами тих часів є 4 величних дуба, їх вік близько 800 років, саме вони були свідками цікавих історичних подій, що розгортаються в цих краях.

На особливу увагу варто «Бузковий гай». Він був посаджений для внучки Кочубея Анни, яка була невиліковно хвора. Щоб якось її порадувати — з усіх куточків Європи привезли кущі бузку і посадили їх уздовж ярів

15:00 — 16:30 — екскурсія в національний музей-заповідник українського гончарства в с. Опошня.В даний час музей-заповідник є Всеукраїнським центром дослідження, збереження і популяризації гончарської спадщини України. Проводяться наукові експедиції до всіх областей України з метою вивчення гончарства збір творів кераміки.

16:30-17:00 — купівля сувенірів на ринку с. Опішня
17:00 — виїзд з с. Опішня в м. Дніпро.
21:00 — прибуття в м. Дніпро.

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;
- супровід гіда-екскурсовода;
- страхування.

За додаткову плату:

- вхідні квітки;
- обід;
- особисті витрати.

10 родзинок ЗАКАРПАТТЯ
від 1295 ₴
Гуцульський Великдень
від 1650 ₴
Закарпатський Великдень
від 1545 ₴
Кам'янець-Подільський, Чернівці + Бакота
від 1595 ₴
Довкола КАРПАТ за 7 днів
від 2595 ₴
Карпатські НОВИНКИ за 5 днів
від 1995 ₴
Кам'янець-Подільський круїз
від 1045 ₴
Сиро-Винний тур по Закарпаттю
від 895 ₴
Випускний в Карпатах
від 1545 ₴
Екскурсія Святогірськ, Ізюм
від 1100 ₴

Екскурсія Полтава — Диканька — Опішня