Екскурсії «Біла Церква — Умань — Буцький каньйон»

Екскурсії «Біла Церква — Умань — Буцький каньйон»

Біла Церква, Умань
Днів: 3
Початок туру: м. Дніпро
Автобус + Поїзд
Для груп & Для школярів
Професійний гід
Транспортне обслуговування
Проживання в готелі
Cтрахування
Їжа та напої
₴ 1,800.00
за особу

Вартість туру розрахована при групі - 17 туристів - 1800 грн.

За запитом робимо розрахунок туру на будь-яку кількість туристів - натисніть замовити і заповніть форму

07:00 — прибуття в м. Київ на ж/д вокзал, зустріч з екскурсоводом і посадка в автобус.
07:15 — 09:00 — переїзд в м.Біла Церква
09:30 — 12:30 — екскурсія по дендропарку «Олександрія»
Дендрологічний парк «Олександрія» Національної академії наук України розміщений на околиці старовинного міста Біла Церква поруч з чарівною річкою Рось. Він належить до числа найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парк був створений більше 200 років тому родиною великого землевласника графа Франциска Ксаверія Браницького, як предмет сімейної гордості і магнатського величі. Парк зберіг головні ландшафтні композиції і сьогодні є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва кінця XVIII — початку XIX ст. Колекція парку налічує близько 2500 видів, різновидів і форм рослин.
Основні пам’ятники архітектури — це Головний вхід в парк, побудований в класичному стилі; павільйон — Ротонда; «Руїни»; Колонада «Луна»; Китайської місток; скульптура Меркурія, Діани, Аполлона; джерело «Лев»; Палієва гора — пам’ятний знак Семена Палія, і багато іншого. На території парку знаходиться 11 ставків. Історія парку тісно пов’язана з історією Білої Церкви. «Олександрію» в різні роки відвідували Г.Р. Державін, А. С. Пушкін, Т. Шевченко, Адам Міцкевич і сотні інших видатних людей минулих століть
12:30 — 13:15 — обід в кафе.
13:15 — 15:00 — екскурсія по м.Біла Церква
Місто Біла Церква — це місто з дуже давнім історичним минулим, розташований по обидва боки річки Рось. Перше зареєстроване поселення на цій території датується 6-м століттям. Попередником Білій Церкві було місто Юр’єв, заснований 1032 року (від християнського імені Ярослава Мудрого), як прикордонна зона для захисту від кочівників, нальоти яких неодноразово спустошували Русь. Назва Юр’єв проіснувало до повного розгрому монголо-татарами очолюваними Батиєм. У 1240 році місто Юр’єв був спалений дотла і залишався в списку міст Руських аж до 1300-го року. Після відходу ворога, сюди почали повертатися люди і відновлювати місто.
З 1362-го року в польсько-литовській хроніці фігурує назва — Біла Церква. Однозначної версії про походження назви Біла Церква немає. Одні історичні записи оповідають про церкви, яка була споруджена з неотесаних березових колод, інші записи — про руїни кам’яної церкви з дуже давнім історичним минулим.
15:00 — 17:00 — переїзд до Умані.
17:00 — 18:30 — екскурсія по м. Умань. Місто Умань — популярний туристичний центр, відомий завдяки одному з найкращих в Україні паркових комплексів. Вперше Умань згадується 1616 р, як володіння польського магната В. Калиновського, назва походить від р. Уманка. У 1726-1832 рр. належав шляхетському роду Потоцьких. У 1796 р Станіслав-Фелікс Потоцький заклав ландшафтний парк «Софіївка», названий на честь його дружини Софії. Цей визнаний шедевр світового садово-паркового мистецтва відомий далеко за межами України і приваблює тисячі туристів. У центральній частині міста збереглися фрагменти старої забудови: Василіанський монастир, Миколаївський собор, Успенський костел, торгові ряди і ін. Комплекс пам’яток архітектури міста оголошений Державним історико-архітектурним заповідником «Стара Умань». Також Умань є всесвітньо відомим центром хасидизму. Тут знаходиться могила засновника Брацлавського руху цадика Раббі Нахмана, до якої кожен вересень, на свято Рош ха-Шана, відбуваються масові паломництва хасидів з усього світу.
18:30 — Вечеря
19.00 — поселення в готель
Вільний час.
20:30 — відвідання унікального сучасного світломузичного комплексу фонтанів «Перлина кохання».

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;
- супровід гіда-екскурсовода;
- проживання в готелі або хостелі (1 ніч);
- харчування по програмі;
- страхування.

За додаткову плату:

- з/д квитки Дніпро - Київ - Дніпро;
- вхідні квитки;
- особисті витрати.

НОВИЙ РІК У КАРПАТАХ (Ворохта- Буковель)
від 5000 ₴
ДЕГУСТАЦІЙНО-ТЕРМАЛЬНИЙ ТУР “ФЕЄРІЯ НОВОРІЧНОГО ЗАКАРПАТТЯ”
від 3795 ₴
12 РІЗДВЯНИХ ІСТОРІЙ: ЛЬВІВ, КАРПАТИ І НЕ ЛИШЕ
від 2795 ₴
СВЯТИЙ ВЕЧІР І РІЗДВО В ГУЦУЛЬСЬКИХ КАРПАТАХ
від 3345 ₴
Новорічні Волинь, Поділля та Буковина за 6 днів
від 5295 ₴
Не проґавте! НОВОРІЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ ЗА 6 ДНІВ
від 5195 ₴
10 родзинок ЗАКАРПАТТЯ
від 1295 ₴
Гуцульський Великдень
від 1650 ₴
Закарпатський Великдень
від 1545 ₴
Кам'янець-Подільський, Чернівці + Бакота
від 1595 ₴

Мені потрібна консультація

Екскурсії «Біла Церква — Умань — Буцький каньйон»