Авторський тур

Генацвале Сакартвело

5, 7 чи 10 днів

15 осіб

увага кожному учаснику групи

10 днів

насичена програма подорожі

435

включено все, крім авіа

Бутік-готелі

рейтинг від 8.8 на Booking.com

Місцевий гід

відвідування топових локацій

Гастрономія

дегустації місцевих вин і делікатесів

Бажаєте у подорож?

Вартість включає:

 • розміщення в готелях категорії 3 *, 9 ночей (3 ночі в Тбілісі, 1 ніч в Кутаїсі, 2 ночі в Местії, 3 ночі в Батумі);
 • 9 сніданків в готелях;
 • транспортне обслуговування по всьому маршруту;
 • єкскурсія по Тбілісі;
 • єкскурсія у винний регіон Кахетія;
 • єкскурсія в печерне місто Уплісцихе
 • єкскурсія по старій столиці Грузії - Мцхеті;
 • поїздка в Боржомі;
 • єкскурсія в печеру Прометея і Мартвільскій
  каньйон;
 • єкскурсія по Батумі;
 • медична страховка;
 • супровід і допомога представника
  туроператора;
 • російськомовний місцевий гід по всьому маршруту;
 • ПЛР тест на 3-й день після прибуття;
 • допомога в підборі і викуп авіаквитків

Додатково:

 • авіаквитки Київ, Харків, Одеса - Тбілісі; Батумі-Київ, Харків, Одеса; (Близько 140-200 євро залежно від вибору авіакомпанії (МАУ, Sky Up, Yanair, Turkish Airlines));
 • факультативна екскурсія до Казбегі (39 євро);
 • факультативна екскурсія в високогірну місцевість
 • ушгулі (35 євро)
 • грузинське застілля зі стравами грузинської кухні і вином (32 євро);
 • вхідні квитки в Уплисцихе, Мартвільскій каньйон, печери Прометея, канатна дорога в Боржомі:
 • мартвілі каньйон вхід 17,5 ларі (4,55 євро)
 • Мартвілі човен 15 ларі (3,9 євро)
 • печера Прометея 23 ларі (6 євро)
 • на човні по печерної річці 17 ларі (4,5 євро)
 • Уплесціхе 15 ларі (4 євро)
 • канатна дорога в Боржомі 5 ларі
 • особисті витрати на харчування, сувеніри та ін.

Маршрут подорожі

День 1
Початок подорожі напрямок Тбілісі

Пішохідна екскурсія по старому Тбілісі. Свою назву місто отримало не випадково. Воно походить від слова «тбілі», що означає «теплий».

День 2
Кахетія - край монастирів і виноробства

До Кахетії - винний регіон Грузії

День 3
Вільний день в Тбілісі

Пропонуємо додаткову екскурсію на Казбегі

День 4
Тбілісі - Мцхета - Уплісціхе - Боржомі- Кутаїсі

Виїзд з Тбілісі. Їдемо в стару столицю Грузії - в Мцхету. Знаходиться місто на злитті двох річок - Арагві і Кури. Тут ми відвідаємо головний патріарший собор...

День 5
Печери, озера, каньйони....

Відправимося в печеру Прометея. Це цікава, романтична, загадкова, найбільша і популярна карстова печера країни. Сюди щороку стікається безліч мандрівників заради фантастичних сталактитів і сталагмітів....

День 6
Містія

Доброго ранку в горах Сванетії !!!

День 7
Містія, переїзд до Батумі

Сніданок в гірському готелі Местії.
Вільний час до 14:00 на походи в музеї, по лісі і купівлі сувенірів.

Переїзд в Південний регіон Аджарії, місто-курорт Батумі.
Заселення в готель. Вільний час. Ночівля.

День 8 - 9
Вільні дні на морі в Батумі

Факультативно пропонуємо відвідати Батумський ботанічний сад....

День 10
Батумі. Виліт в Україну

Сьогодні вранці ми купаємося в морі і говоримо сонячної Грузії "до нових зустрічей" !!!!

Трансфер в аеропорт. Виліт в Україну.

Що потрібно для бронювання туру?

Закордонний паспорт

Термін дії якого не менш 180 днів, на момент закінчення туру.

Дуже важливо

Ваше особисте бажання і гарний настрій.

Залишилися питання?

Ми зв'яжемось з вами і на все відповімо

Мені потрібна консультація

Генацвале Сакартвело

Трансфер в готель. Заселення. Відпочинок.

Пішохідна екскурсія по старому Тбілісі. Свою назву місто отримало не випадково. Воно походить від слова «тбілі», що означає «теплий». Дійсно рівнина, де розташоване місто, багата теплими сірчаними джерелами. Уже в середні століття Тбілісі був добре відомий як на сході, так і на заході, оскільки Грузія стала торговим центром, через який проходили шляхи на південь до арабських країн, на захід до Візантії, на схід до Індії.

Тоді народився відомий афоризм того часу: «Ключ від Кавказу знаходиться в Тбілісі». Однак така вигідна позиція стала причиною нескінченних воєн: десятки раз Тбілісі був спалений і зруйнований, але кожен раз поставав з попелу.

В ході екскурсії по історичній частині міста ми відвідаємо кафедральний собор Святої Трійці, район сірчаних лазень «Абанотубані»; Собору Сіоні (7-19 ст), площа Мейдан, піднімемося на канатній дорозі до ботанічного саду та фортеці Нарікала, побачимо водоспад, головну вулицю старого міста і криву вежу з годинником (будівля театру Габріадзе), пройдемо по проспекту Руставелі та району Сололакі і відчутний дух старого Тбілісі.

А ввечері за бажанням організуємо вечерю і почнемо знайомитися не тільки один з одним, а й з грузинською кухнею !!! (Вечеря оплачується самостійно по замовленнях з меню)

Вільний час в старому місті. Ночівля в готелі.

Виїзд до Кахетії - винний регіон Грузії, де таїться душа Грузії, адже для грузинів виноградна лоза носить духовну ідеологію, і без виноробства неможливо уявити грузинського людини.
Вранці після сніданку ми відправимося в Сигнахи - місто закоханих. Це єдине місто в Грузії, цілком зберіг кріпосні стіни. На них можна піднятися, щоб оглянути чудові види на Алазанська долина.

Сигнахи перетворився в європейське містечко з вузькими брукованими каменем вуличками, звивистими і крутими, і кварталами одно- і двоповерхових будиночків під яскраво-червоними черепичними дахами в стилі південно-італійського класицизму.

У місті дві центральні площі, на одній з них знаходиться Будинок одружень, в якому можна одружитися в будь-який час доби, тому Сигнахи називають «Містом закоханих». А в 2-х кілометрах від Сигнахи розташований популярний серед паломників Бодбійскій монастир, де покояться мощі просвітительки Грузії святої Ніно (IV століття).

Опинившись у монастиря Бодве, ви помилуєтеся запаморочливим видом на Алазанська долина і Кавказькі гори. Саме в цьому мальовничому місці жила велика Ніно. Бодве має велике значення не тільки для православної грузинської віри, це одна з найважливіших світових святинь.

Далі ми попрямуємо до села, до місцевої сім'ї. Господар зустріне і розповість про місцеве побут. Тут вам доведеться відчути грузинська гостинність на собі, господиня будинку накриє для Вас застілля з найсмачнішими стравами домашнього приготування. Господар будинку же пригостить вас своїм добірним вином і чачею і скаже справжні грузинські тости. (Грузинське застілля 32 євро з людини)
Веселе повернення в Тбілісі)))
Ночівля в Тбілісі.

Пропонуємо додаткову екскурсію на Казбегі
Сьогодні у нас з вами особливий день, адже ми їдемо на зустріч однією з найвищих гірських вершин Грузії! На 5,047 метрів над рівнем моря, гора Казбегі є третьою за величиною горою в Грузії, і до того ж оточена переказами. Згідно з грецьким міфом, Прометей був навічно прикутий до схилу гори. Згідно грузинської версії, це було недалеко від піку Казбегі.

Це буде подорож по військово-грузинській дорозі. По дорозі ми відвідаємо архітектурний комплекс Ананурі де оглянемо церкви і середньовічні вежі. Побачимо бірюзове Жінвальского водосховище, місце злиття Білої і Чорної Арагві і гірськолижний курорт Гудаурі. По вузьких гірських дорогах ми піднімемося на Хрестовий перевал, а після - заїдемо на мінеральне джерело. Будемо робити зупинки для інстаграмних фотосесій.

Гергетской церква - цей архітектурний комплекс з XIV століття розташований в селі Гергети, в 6 км від міста Степанцмінда, на висоті 2200 м. Комплекс включає в себе Троїцький собор, дзвіницю і монастир XV століття. Чудове будова на тлі фантастичних пейзажів. До храму можна буде піднятися пішки або орендувати біля підніжжя джип. І вже на оглядовому майданчику вас чекає самий видовищний вид, заради якого варто було сюди приїхати: могутній згаслий велетень Казбек, про яку складено багато легенд і переказів, а сам він є втіленням гордості і величавості землі, на якій знаходиться.

Вартість екскурсії 39 євро з людини.
Повертаємося в готель в Тбілісі.
Вільний час в місті. Ночівля.

Сніданок у готелі. Виїзд з Тбілісі. Їдемо в стару столицю Грузії - в Мцхету. Знаходиться місто на злитті двох річок - Арагві і Кури. Тут ми відвідаємо головний патріарший собор - Светіцховелі під яким зберігається хітон Ісуса Христа. Пройдемо по старих вулицях міста, спробуємо Чурчхела, купимо сувенірів. Далі наш шлях лежить в древнє печерне місто Уплісцихе.

Серед визначних пам'яток Грузії Уплисцихе займає особливе місце. Унікальність його полягає в тому, що цей печерне місто, що має 3000-річну історію, покинули лише в XIX столітті - там так довго проживали люди. Зараз печери Уплисцихе є об'єктом, що охороняється ЮНЕСКО.

З IV століття поселення прийняло всі риси цивілізованого міста. Пам'ятки Уплисцихе - це не тільки житлові «приміщення», а й висічені в скелі: елліністичний театр, аптека, великий тронний зал. У місті був водогін і водостік, безліч таємних ходів і тунелів, резервуари, в яких зберігалася вода. Жителі міста довгий час поклонялися язичницьким богам грузинського пантеону, збереглися жертовники, в тому числі і глибокі, для підземних богів.

Переїзд в місто-курорт Боржомі. Популярність до Боржомі прийшла ще на початку 19 століття, коли солдатами випадковим чином було знайдено джерело цілющої мінеральної води. Випивши воду з джерела, командир солдатів вилікувався від недуги шлунково-кишкового тракту. Слава про цілющий ефект швидко розлетілася по околицях, після чого до місця джерела стали з'їжджатися люди з різних країн світу в надії вилікуватися від різноманітних захворювань. За рахунок таких кліматичних умов курорт Боржомі в Грузії вважається цілорічним.

Прогуляємося по парку, вип'ємо теплою Боржомі з джерела і покатаємося на канатній дорозі, щоб побачити Боржомі з оглядового майданчика.

Переїзд в Кутаїсі. Ночівля в готелі

Сніданок у готелі.
Далі ми відправимося в печеру Прометея. Це цікава, романтична, загадкова, найбільша і популярна карстова печера країни. Сюди щороку стікається безліч мандрівників заради фантастичних сталактитів і сталагмітів, що прикрашають просторі зали печери. А ще тих, хто вирішив трохи підлікуватися: існує думка, що умови даної печери відмінно підходить для усунення проблем з органами дихальної системи людини.

Також в підземному гроті є річка і кілька озер, по одному з яких, якщо пощастить з рівнем води та справністю човнів, можна виплисти в кінці екскурсії по тунелю на вулицю.

Пізніше ми поїдемо в Мартвільскій каньйон. Це справжнє диво природи - двокілометровий каньйон з смарагдово чистою водою, водоспадами, що нависають кам'яними арками і справжніми джунглями з ліанами і екзотичними птахами. Все це робить його справжньою перлиною в короні Західної Грузії. Тут ми покатаємося на човнах і викупаємося в найчистішої, прохолодній воді.

А далі нас чекає дорога в найзагадковіший, автентичний і гірський регіон Грузії - Сванетію. Спочатку ви відпочинете, а друга половина шляху не дасть вам відірвати очей від того, що буде супроводжувати нас за вікнами автобуса.

Пізно ввечері приїзд в місцях.
Ночівля.

Сніданок у готелі. Доброго ранку в горах Сванетії !!!
Вітаємо, ви рідкісний турист, що досягає цей суворий край! Є лише 4 місяці, коли погодні умови дозволяють безпечно доїхати сюди. Сванетію називають загубленим світом тисячі веж. Звичайно, до сьогодні дійшли не всі башти, але кожна з сванських веж - предмет гордості сванов. Ще б пак - мати у власності вежу, побудовану може в 14, а може в 18 столітті, яка і сьогодні може нести свій оборонний функціонал.

Містія - столиця Сванетії, тут зосереджені кращі готелі регіону, підйомник, музеї, де можна познайомитися з історією цього чудового краю.

При відсутності дощу ми можемо відправитися на один з льодовиків - тане льодовик Челааді. Спочатку їдемо на позашляховиках, а далі годинний шлях до льодовика серед лісу і Кавказьких гір (15 євро) Але не варто обмежувати себе у враженнях! Ми пропонуємо відправитися в саме високогірне село Європи - Ушгулі, де на собі відчути весь колорит і адреналін. На позашляховиках по захоплюючій дорозі, яку ви ніколи не забудете! (Поїздка в Ушгулі 35 євро з людини)

Ушгулі знаходиться біля підніжжя Шхари. Висота громади коливається від 2060 метрів до 2200 метрів над рівнем моря. Згідно з цими даними, Ушгулі вважався найвищим поселенням в Європі. Ушгулі пов'язаний з місця і Лентехі дорогами загальнодержавного значення. Дорога, що з'єднує Лентехі, проходить через перевал Угвірі, який відкритий тільки на три місяці на рік, а в решту часу покривається снігом. В даний час в громаді налічується близько 70 дворів. Ми погуляємо по селищу, побачимо неймовірні пейзажі і вершини гір і скуштуємо місцеву кухню, а також прикупимо найкращий сувенір - ароматну сванські сіль!

Вільний час увечері. Ночівля в готелі в Местії.

Відпочинок в Батумі

Сніданок у готелі. Вільні дні на морі в Батумі.
Факультативно пропонуємо відвідати Батумський ботанічний сад. (15 євро з людини, включаючи вхідний квиток).

Батумський ботанічний сад знаходиться в 9-ти км від міста Батумі, розташований на 0-220 метрів над рівнем моря; в недалекому минулому територія повністю була покрита лісом колхидского типу (тополя, каштан, липа) і вічнозеленим лісовим масивом (лавровишня, рододендрон і т.д). Цей сад створювався поступово і з різними цілями. У 1881 році француз Д'Альфон створив невеликий екзотичний сад просто для краси - це сучасний Нижній Парк, з якого зазвичай починається прогулянка по ботсаду. Потім в 1892 році географ Павло Татаринов створив поруч ще один сад, який в середовищі ботаніків став називатися "Ботанічним" - це сучасний Верхній Парк. Основна ідея бот саду полягала в тому, щоб акліматизувати різні рослини під клімат Аджарії і потім розводити ці рослини в Аджарії масово. Саме тут почали вперше розводити чай і він використовувати австралійські евкаліпти для осушення колхидских боліт.

Увечері додатково пропонується вечеря в рибному ресторані біля самого берега моря. Нещодавно спіймана риба, грузинське вино і сонце, сідають в синю даль моря - що може бути прекрасніше цього вечора? (Додаткова оплата)
Ночівля в Батумі.